klic

KNIHY Z NAŠEHO E-SHOPU SE NACHÁZEJÍ V EXTERNÍM SKLADU, JE POTŘEBA SI JE PŘEDEM OBJEDNAT

Obchodní a dodací podmínky

Objednané knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako balík do ruky na dobírku, nebo po převodu částky na náš účet. Dále prostřednictvím doručovací služby DPD a Zásilkovny. Knihy si můžete vyzvednout i osobně na prodejně.

  • Česká pošta - dobírka 130 Kč, převod na účet 80 Kč
  • DPD Kurýr na adresu - dobírka 110 Kč, převod na účet 90 Kč
  • DPD na odběrné místo - dobírka 100 Kč, převod na účet 80 Kč
  • Zásilkovna - převodem na účet 80 Kč (uvést do poznámky)
  • Při nákupu nad 1500 kč je poštovné zdarma.

V případě zahraniční objednávky řešíme poštovní poplatky individuálně.

 

Objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém došly. Dobírky odesíláme ihned po vyhledání zboží, v případě platby na účet po připsání částky na naše bankovní konto. Knihy jsou pro vás zarezervovány po dobu jednoho týdne. Pokud do té doby objednávka nebude zaplacena, knihy budou opět nabídnuty k prodeji.

 

Pošta zpravidla doručuje balíky do druhého dne po odeslání.

Všechny nabízené knihy jsou antikvární a jejich stav odpovídá běžnému opotřebení. Výrazná poškození popisujeme v informacích o knize. Jestliže máte zájem o perfektní stav, uveďte to, prosím, v poznámce.

Daňový doklad přikládáme na vyžádání - tuto možnost zvolte v objednávce.

Reklamace vyřizujeme bez zdržení na základě platných norem, konkrétně: Zákon 634/1992 Sb. ze dne 16. prosince 1992 o ochraně spotřebitele Občanský zákoník oddíl čtvrtý - zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě.

Pokud jste s obdrženým zbožím nespokojeni, zašlete nám ho, prosím, zpět na naši adresu. Vracíme částku pouze za knihy, nikoli za poštovné.

V internetové nabídce nejsou všechny knihy, které nabízíme v kamenné prodejně. Pokud jste nenašli hledaný titul, kontaktujte nás, rádi se pokusíme váš požadavek splnit.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte nám napsat.

Děkujeme, že jste si vybrali náš e-shop.